Darmowy program PIT

Darmowy program PIT

Większość podatników rozlicza się na formularzu PIT-37, na którym wykazujemy większość naszych dochodów. Formularz ten wybierają osoby, które rozliczają dochody ze świadczeń emerytalnych, renty, emerytury, z tytułu wykonywanej pracy czy zasiłków pieniężnych z ubezpieczenia społecznego. PIT-37 możemy łatwo rozliczyć za pomocą Internetu, jedyną rzeczą, która będzie nam potrzebna okaże się program PIT.

Bez problemu znajdziemy dziś wiele programów PIT, które cechuje duża funkcjonalność, bezpieczeństwo czy łatwość obsługi. Jednak korzystanie z takich programów często jest kosztowne, a nie każdy z nas może sobie pozwolić na zakup drogiego programu PIT. W takiej sytuacji warto skorzystać z programu PITax. PITax to całkowicie darmowy program pit 2020, za pomocą którego szybko i łatwo rozliczysz swój PIT. Mimo tego, że jest dostępny bez żadnych opłat, cechuje się ogromną funkcjonalnością oraz skutecznością. Program ten jest łatwy w obsłudze, posiada krótką i zrozumiałą instrukcję, tak więc doskonale nadaje się nawet dla osób, które nie posiadają doświadczenia w rozliczeniach online. PITax posiada wiele ułatwień, których nie znajdziemy w innych programach PIT.

Po pierwsze samodzielnie zajmie się wykonywaniem obliczeń matematycznych.

Po drugie podpowie nam, na którym formularzu podatkowym powinniśmy rozliczyć swoje dochody.

Po trzecie oszczędzi nasz czas, ponieważ rozliczenie roczne pit wyślemy wprost do urzędu skarbowego.

I po czwarte pomoże nam odliczyć ulgi podatkowe, nawet te, o których istnieniu nie mieliśmy wcześniej pojęcia.

Po co więc korzystać z drogich programów PIT, skoro możemy rozliczyć się z PITaxem? Jeżeli nie posiadasz dużej wiedzy podatkowej, nie przepadasz za rozliczeniami PIT i wręcz marzysz, by uporać się z tym jak najszybciej – skorzystaj z programu PITax, a na pewno się nie zawiedziesz. Program PITax możesz pobrać całkowicie za darmo ze strony internetowej pitax.pl. Z programu możesz korzystać każdego roku, bez potrzeby wykupowania do niego dostępu. Wszystkie funkcje programu także są darmowe.