rozliczenie pit
Rozliczenie PIT online przewyższa nad już coraz bardziej odchodzącymi w zapomnienie papierkowymi PIT-ami oraz własnoręcznymi obliczeniami w zeznaniach rocznych.

Korzyści z rozliczenia PIT online:

a) wygoda – rozliczyć zeznanie roczne można nie wychodząc z domu. Nie tracimy nerwów ani czasu w kolejce do urzędu.

b) szybkość – wypełnienie zeznania rocznego zajmuje nie więcej niż 5 minut. A do wysłania PIT online wystarczy tylko jedno kliknięcie. I PIT trafia do odpowiedniego urzędu.

c) rzetelność – program do rozliczenia PIT online był wielokrotnie sprawdzany i testowany więc nie ma obaw, że nasz podatek, ulgi i odliczenia będą niewłaściwie wyliczone.

d) łatwość – dzięki rozliczaniu PIT online nie musimy siedzieć nas zawiłymi ustawami oraz z kalkulatorem  w ręce. Wystarczy poodpowiadać na proste pytania i nasz PIT gotowy. Nie wymaga to od nas żadnego wysiłku umysłowego.

e) bezbłędność – program do rozliczania PIT informuje nas za każdym razem, gdy nie uzupełnimy wymaganej przez urząd informacji – wobec czego mamy pewność, że wyślemy do urzędu prawidłowo wypełniony PIT.

f) szybszy zwrot podatku – wysyłając PIT online przez internet dużo częściej można otrzymać zwrot podatku szybciej niż wysyłając drogą tradycyjną. Rozliczenie pitu przez internet jest przyjemne i krótkie.
rozliczenie-pit