Jeden z lepszych programów do rozliczania PIT

Jeden z lepszych programów do rozliczania PIT

PITax to bardzo popularny program do rozliczania PIT, który cieszy się dużym zaufaniem podatników. Statystycznie, ponad 80 procent podatników korzysta właśnie z tego programu. Dlaczego? Ponieważ wyróżnia się on licznymi walorami i jest jednym z lepszych programów do rozliczania PIT na dzisiejszym rynku. Warto dowiedzieć się, jakie najważniejsze zalety ma program PITax i dlaczego powinniśmy z niego skorzystać.

Jedną z jego licznych zalet jest to, że PITax to darmowy program pit 2020. Wiele osób zniechęciło się do internetowych rozliczeń podatkowych, ponieważ sporo programów cechowało się wygórowaną ceną. Platforma pitax.pl oferuje trzy rodzaje programu – Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium. Rozliczenie Standard jest dostępne całkowicie za darmo, nie musisz obawiać się żadnych ukrytych opłat, co także często jest przykrą niespodzianką w przypadku innych programów PIT. Kolejne dwie wersje programu są dostępne za niewielką opłatą, jednak to Ty decydujesz, z jakiej wersji chcesz skorzystać. Nikt Ci niczego nie narzuca, dlatego spokojnie możesz korzystać z darmowej wersji programu – nie tylko w tym roku, ale również w kolejnych latach.

Kolejną zaletą programu PITax jest jego jasna, przejrzysta i zrozumiała instrukcja obsługi. Niektóre programy PIT używają skomplikowanego, specjalistycznego języka przez co wiele osób nie wie, jak ma się nimi posługiwać. PITax jest ich całkowitym przeciwieństwem, a obsługa programu jest wręcz banalnie prosta.

Wybierając PITax, możesz liczyć na bezpieczne rozliczenie roczne pit. Program został zabezpieczony wysokiej jakości certyfikatami, nikt oprócz Ciebie nie będzie mieć dostępu do Twoich danych. W programie zastosowano rygorystyczne wymogi ochronne, co sprawia, że możesz z niego korzystać bez żadnych obaw. Masz również gwarancję bezpiecznego przesyłania danych oraz wymazania danych z pamięci komputera, którym posługujesz się podczas wypełniania PIT.