Program dla osób uzyskujących dochody zagraniczne

Program dla osób uzyskujących dochody zagraniczne

Program PITax to obecnie jeden z lepszych programów przeznaczonych do rozliczania PIT. Dzięki niemu bardzo prędko uporamy się z rozliczeniem każdego podatku, niezależnie od tego, z jakich źródeł otrzymujemy nasze dochody. Program PITax jest korzystny dla każdego, zarówno dla osób prywatnych, jak również dla przedsiębiorców i osób uzyskujących dochody zagraniczne.

Program PITax ma wiele zalet, jedną z nich jest to, że dostępne są trzy wersje programu – Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus, a także Rozliczenie Premium. Warto dowiedzieć się, jakimi funkcjami cechują się poszczególne rodzaje programu PITax.

Rozliczenie Standard pozwoli nam rozliczyć PIT-37, czyli jeden z najczęściej rozliczanych formularzy podatkowych. Na formularzu PIT-37 rozliczymy między innymi dochody z tytułu umów o pracę, renty, świadczeń emerytalnych czy przedemerytalnych. Wersja Standard pozwoli nam wykonać rozliczenie pit 2020 całkowicie za darmo, dlatego jeżeli poszukujesz dobrego, funkcjonalnego i jednocześnie darmowego programu, to Rozliczenie Standard niewątpliwie spełni Twoje oczekiwania.
Rozliczenie Plus dedykowane jest firmom, przedsiębiorstwom oraz osobom mającym własną działalność gospodarczą. Z Rozliczeniem Plus uda nam się szybko i bezproblemowo rozliczyć dochody z giełdy, akcji czy papierów wartościowych. Program ten jest funkcjonalny i praktyczny, z pewnością okaże się ogromną pomocą dla każdego podatnika. Z Rozliczenia Plus można skorzystać za jedyne 19 złotych miesięcznie.

Ostatni pit 2020 program to Rozliczenie Premium, które kierowane jest do podatników otrzymujących dochody zagraniczne. Nawet zwykłe rozliczenie podatku może być dla nas kłopotliwe, co dopiero rozliczenie zagraniczne. Jeśli nie wiesz, jak rozliczyć takie dochody i chciałbyś mieć pewność, że zrobisz to poprawnie – wybierz PITax i Rozliczenie Premium. Każdą wersję programu znajdziemy na stronie pitax.pl. Prócz programu PIT na platformie pitax.pl znajduje się również masa rzetelnych oraz wiarygodnych informacji związanych z podatkami.