Przegląd programów PIT

Przegląd programów PIT

Obecnie wiele firm oferuje program do rozliczania PIT. Jest ich dostępnych w miarę dużo – do wyboru, do koloru. Jedne z programów bardziej skupiają się na merytoryczności, inne na przyjazności dla użytkownika, a jeszcze inne na jak najszybszym wypełnieniu PIT.

PIT online oferuje program do rozliczania PIT łączący w sobie wszystkie cechy:

 • poprawność obliczeń
  Program był wielokrotnie testowany, co potwierdza jego bezbłędność.
 • rzetelność
  Autorzy programu przyłożyli się pieczołowicie do jego napisania, a dodatkowo jako inżynierowie pierwsi weszli na most – jako pierwsi rozliczyli się swoim programem i wysłali PIT przez internet do urzędu skarbowego. PIT został poprawnie przyjęty przez urząd.
 • przyjazność dla użytkownika
  Przyjazna jest grafika oraz niewiele łatwych pytań. Podatnik nie musi znać się na podatkach, aby rozliczyć PIT. Nie musisz nawet wiedzieć, jaki formularz PIT Ciebie dotyczy. Program PIT 2019 online sam dokona za Ciebie właściwego wyboru!
 • intuicyjność
  Od razu wiadomo, co i kiedy naciskać. Gdzie przechodzimy dalej, gdzie się cofamy.
 • szybkie wysłanie PIT online lub możliwość wydrukowania
  Wysłanie PIT online zajmuje nie więcej niż 5 minut!

Opinie użytkowników mówią, że wypełniając PIT z naszym programem mieli wrażenie jakby grali w jakąś grę, a to wszystko za sprawą nowoczesnej grafiki. Wszelkie pytania zostały sprowadzone do minimum, aby użytkownik nie zawracał sobie głowy sprawami, które go nie dotyczą. Dodatkowo podatnik ma swoje „konto użytkownika”, na którym ma wgląd do historii wypełnianych przez siebie PIT-ów, a także ich statusy (odrzucone, wysłane, przyjęte do urzędu skarbowego, itd.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.