Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium

Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium

Rozliczenie PIT przez Internet to bardzo szybki sposób na uporanie się z podatkiem. Każdy podatnik ma obowiązek rozliczenia PIT, dlaczego więc nie zrobić to w sposób łatwy i szybki? Jeśli nie chcemy spędzać nad PIT-em mnóstwa czasu, to zdecydujmy się na rozliczanie pit online, które zajmie nam nie więcej niż 5 minut.

Pomocny okaże się program PITax, dzięki któremu rozliczymy różne pity 2020 online. Program dedykowany jest zarówno podatnikom, którzy rozliczają dochody z umów o pracę, dzieło czy z renty, jak również firmom, instytucjom i przedsiębiorstwom, które rozliczają dochody z działalności gospodarczej, giełdy czy też papierów wartościowych. Bez względu na to czy chcesz rozliczyć PIT-37, PIT-36 czy inne rodzaje deklaracji podatkowych – możesz skorzystać z programu PITax.

Być może zastanawiasz się nad tym, dlaczego tak właściwie wybrać program PITax. Czym różni się od wielu innych programów, do których mamy dziś dostęp? Po pierwsze PITax dostępny jest aż w trzech wersjach, dzięki czemu podatnicy mogą wybrać wersję, która najbardziej będzie im odpowiadać. Do wyboru mamy Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium, z czego Rozliczenie Standard jest wersją całkowicie darmową. Po drugie PITax został doskonale zabezpieczony jakościowymi certyfikatami, które chronią dane osobowe podatnika i sprawiają, że osoby nieupoważnione na pewno nie będą mieć do nich dostępu. Po trzecie PITax kierowany jest do każdego, również do nowicjuszy. Osoby, które pierwszy raz sięgają po programy do rozliczania PIT często boją się, że sobie z nimi nie poradzą. Jednak PITax posiada przejrzystą, zrozumiałą instrukcję obsługi, ponadto program krok po kroku pomaga nam w rozliczeniu podatku. Jedyną czynnością, którą musimy wykonywać to odpowiadanie na pytania generowane przez program.

Warto osobiście przekonać się, że PITax rzeczywiście jest numerem 1 na rynku. Dzięki niemu, rozliczanie podatku w końcu będzie czymś prostym i przyjemnym.