Rozliczenie w języku angielskim? Tak, to możliwe

Rozliczenie w języku angielskim? Tak, to możliwe

Chcesz szybko i łatwo rozliczyć swój PIT, ale zastanawiasz się nad tym, czy w ogóle jest to możliwe? Rozliczanie PIT często kojarzy nam się z czymś mało przyjemnym. Wiele osób spędza długi czas na rozliczeniach podatku, nierzadko w nasze zeznania podatkowe wkradają się także liczne błędy. Jak wiele razy musiałeś składać korektę PIT, bo zapomniałeś się podpisać lub wprowadziłeś nieprawidłowe kwoty? Ile razy zdarzyło Ci się rozliczyć na nieodpowiednim lub nieaktualnym formularzu PIT? Mimo tego, że co roku składamy zeznanie podatkowe, błędy te powtarzają się regularnie. Jednakże istnieje prosty sposób na szybkie, łatwe oraz prawidłowe rozliczenie PIT. Wystarczy skorzystać z programu PITax i rozliczyć swój PIT przez Internet.

PITax to świetny program pit, który dedykowany jest podatnikom rozliczającym się za pomocą Internetu. Niezależnie od tego czy miałeś już okazję wypróbować rozliczenia online, możesz skorzystać z tego programu. Charakteryzuje się on niezwykle jasną, przejrzystą instrukcją obsługi, która jest zrozumiała dla każdego. Ten rewolucyjny program sprawi, że rozliczenie PIT będzie proste jak nigdy wcześniej. Funkcjonalny, bezpieczny, z licznymi udogodnieniami sprawi, że szybko uporasz się ze swoim podatkiem.

PITax to program do rozliczenia pit 2020, który został stworzony w trzech wersjach. Dzięki temu podatnicy mogą wybrać najbardziej odpowiadającą im wersję – Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium. Rozliczenie Standard to najprostsza wersja programu, która pomoże nam rozliczyć PIT-37. Na PIT-37 wykazujemy między innymi dochody z umów o dzieło, pracę, zlecenie, rentę socjalną, emeryturę itp. Rozliczenie Plus dedykowane jest przedsiębiorcom, osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą oraz otrzymującą dochody z giełdy, papierów wartościowych lub akcji. Natomiast Rozliczenie Premium pozwoli nam rozliczyć dochody zagraniczne, zarówno w języku polskim, jak również w języku angielskim.