Wypełnienie PIT przez internet

Wypełnienie PIT przez internet

Internetowe odprowadzanie podatku to bardzo wygodna forma rozliczania PIT, z której chętnie korzysta dziś sporo osób. Przez Internet możemy szybko rozliczyć się z fiskusem, zaś do rozliczeń online potrzebujemy tylko sprawnego komputera z dostępem do Internetu oraz programu PITax do rozliczania podatku.

PItax to zdecydowanie najlepszy program na rynku przeznaczony do rozliczania PIT-ów, jest on rekomendowany przez wielu podatników, którzy mieli możliwość skorzystania z owego programu. Cechuje go niewiarygodna łatwość obsługi i zrozumiała, przejrzysta instrukcja, ponieważ jest to program kierowany do każdego – nawet do laików w kwestiach podatkowych. Program PITax pomoże nam wypełnić każdą deklarację podatkową (PIT-36, PIT-28, PIT-36L itd.) w ciągu kilku minut. Specjaliści, którzy pracowali nad stworzeniem programu zadbali o to, by posiadał on aktualne przepisy dotyczące kwestii podatkowych, dzięki czemu mamy pewność poprawnego wypełnienia deklaracji. PITax jest także regularnie aktualizowany o najświeższe dane, dlatego korzystając z programu, nie musimy posiadać żadnej, nawet minimalnej wiedzy podatkowej. Zdarza się tak, że czasem nie wiemy, jaki formularz podatkowy powinniśmy wybrać. W tej kwestii PITax również służy nam nieocenioną pomocą. Pomoże nam wybrać odpowiednie pity 2019 online, jednocześnie wskaże, z jakich ulg i odliczeń podatkowych możemy skorzystać przy rozliczaniu PIT.

Dzięki innowacyjnej platformie pitax.pl rozliczanie pit online jest banalnie łatwe. Aby sprostać oczekiwaniom podatników, platforma zaoferowała aż trzy różne wersje programu PITax. Każdy z nas może więc wybrać tą, która w największym stopniu spełni nasze oczekiwania. Do wyboru mamy darmową wersję programu PITax Standard, a także PITax Plus oraz PITax Premium dostępne za niewielką opłatą. Żeby skorzystać z PITax wystarczy jedynie pobrać ze strony pitax.pl plik instalacyjny oraz zainstalować program na swoim komputerze. Istnieje także możliwość zamówienia programu na płytach CD.